50% Nečekej a připrav se!

 
NEČEKEJ A PŘIPRAV SE!!!!
50% sleva na vybranné odrůdy....

Přátelé a příznivci Seedbank.cz,

především všeho vám všem přejeme parádní rok 2021, ať se vám maximálně daří podle vašich představ.

Aby ten začátek byl co nejlepší, máme pro vás akci a to 50% slevu na vybrané odrůdy

pod heslem "NEČEKEJ A PŘIPRAV SE".

Akce platí pro prodejny i eshop od 1. do 31.1.2021. Slevy se nekombinují a buď bude uplatněna sleva 2+1 zdarma a nebo 50% na vybranné odrůdy. 

Sleva 2+1 zdarma bude odečtena ručně při zpracování objednávky v našem eshopu, bohužel se v košíku nezobrazuje, pouze sleva 50% na vybranné odrůdy. 
Sleva platí do vydání zásob. 

50% sleva platí na tyto odrůdy:

DNA Genetics 
Sleva platí do vydání zásob. 

LA Confidential https://www.seedbank.cz/produkty/dna-genetics-la-confidential-feminized

Bakers Delight https://www.seedbank.cz/produkty/dna-genetics-bakers-delight-feminized

Cataract Kush https://www.seedbank.cz/produkty/dna-genetics-cataract-kush-feminized

Florida Gold https://www.seedbank.cz/produkty/dna-genetics-florida-gold-feminized

Strawberry Banana https://www.seedbank.cz/produkty/dna-genetics-strawberry-banana-feminized

Lemon 18 https://www.seedbank.cz/produkty/dna-genetics-lemon-18-feminized

Cherry 18 https://www.seedbank.cz/produkty/dna-genetics-cherry-18-feminized


BlimBurn Seeds
Sleva platí do vydání zásob. 

Original Clon https://www.seedbank.cz/produkty/blimburn-seeds-original-clon-feminized

Wombat https://www.seedbank.cz/produkty/blimburn-seeds-wombat-feminized

Girl Scout Cookies Auto https://www.seedbank.cz/produkty/blimburn-seeds-auto-girl-scout-cookies-feminized-autoflowering

Sweety Auto https://www.seedbank.cz/produkty/blimburn-seeds-sweety-auto-feminized-autoflowering

Kabrales https://www.seedbank.cz/produkty/blimburn-seeds-kabrales-feminized

Kabrales Auto https://www.seedbank.cz/produkty/blimburn-seeds-kabrales-auto-feminized-autoflowering

Orka https://www.seedbank.cz/produkty/blimburn-seeds-orka-feminized

Chocolopez https://www.seedbank.cz/produkty/blimburn-seeds-chocolopez-feminized

OG Kush nemohu najít na webu

Black Mamba CBD https://www.seedbank.cz/produkty/blimburn-seeds-black-mamba-cbd-feminized

Black Mamba CBD Auto https://www.seedbank.cz/produkty/blimburn-seeds-black-mamba-auto-cbd-feminized-autoflowering


Barney´s Farm
Sleva platí do vydání zásob. 

Crimea Blue https://www.seedbank.cz/produkty/barney-s-farm-crimea-blue-feminized

Phatt Fruity https://www.seedbank.cz/produkty/barney-s-farm-phatt-fruity-feminized

Acapulco Gold https://www.seedbank.cz/produkty/barney-s-farm-acapulco-gold-feminized

Red Diesel https://www.seedbank.cz/produkty/barney-s-farm-red-diesel-feminized

Amnesia Lemon https://www.seedbank.cz/produkty/barney-s-farm-amnesia-lemon-feminized

Ayahuasca Purple https://www.seedbank.cz/produkty/barney-s-farm-ayahuasca-purple-feminized


Humboldt Seeds Organization
Sleva platí do vydání zásob. 

OG Kush regular https://www.seedbank.cz/produkty/humboldt-seeds-og-kush-regular

Pineapple Skunk https://www.seedbank.cz/produkty/humboldt-seeds-pineapple-skunk-feminized

Chemdawg regular https://www.seedbank.cz/produkty/humboldt-seeds-chemdawg-regular

Blue Dream CBD https://www.seedbank.cz/produkty/humboldt-seeds-blue-dream-cbd-feminized

The New https://www.seedbank.cz/produkty/humboldt-seeds-organization-the-new-feminized


Royal Queen Seeds
Sleva platí do vydání zásob. 

Somango XL https://www.seedbank.cz/produkty/royal-queen-seeds-somango-xl-feminized

Bubblegum XL https://www.seedbank.cz/produkty/royal-queen-seeds-bubblegum-xl-feminized

Royal Moby https://www.seedbank.cz/produkty/royal-queen-seeds-royal-moby-feminized

Royal Domina https://www.seedbank.cz/produkty/royal-queen-seeds-royal-domina-feminized

Marula Fruit regular https://www.seedbank.cz/produkty/royal-queen-seeds-marula-fruit-regular

Mango Crunch regular https://www.seedbank.cz/produkty/royal-queen-seeds-mango-crunch-regular

Garlic Mist regular https://www.seedbank.cz/produkty/royal-queen-seeds-garlic-mist-regular

Exotic Witch regular https://www.seedbank.cz/produkty/royal-queen-seeds-exotic-witch-regular

Pumpkin Kush regular https://www.seedbank.cz/produkty/royal-queen-seeds-pumpkin-kush-regular


Dutch Passion
Sleva platí do vydání zásob. 

Think Different https://www.seedbank.cz/produkty/dutch-passion-think-different-feminized-autoflowering

Auto Mazar https://www.seedbank.cz/produkty/dutch-passion-auto-mazar-feminized-autoflowering

CBD Auto Compassion Lime https://www.seedbank.cz/produkty/dutch-passion-cbd-auto-compassion-lime-feminized-autoflowering

CBD Skunk Haze https://www.seedbank.cz/produkty/dutch-passion-cbd-skunkhaze-feminized

Auto Durban Poison https://www.seedbank.cz/produkty/dutch-passion-auto-durban-poison-feminized-autoflowering

Auto Frisian Dew https://www.seedbank.cz/produkty/dutch-passion-auto-frisian-dew-feminized-autoflowering

Auto Euforia https://www.seedbank.cz/produkty/dutch-passion-auto-euforia-feminized-autoflowering

Auto Blueberry https://www.seedbank.cz/produkty/dutch-passion-auto-blueberry-feminized-autoflowering

Auto White Widow https://www.seedbank.cz/produkty/dutch-passion-auto-white-widow-feminized-autoflowering



Kalashnikov Seeds
Sleva platí do vydání zásob. 

CBD Cake https://www.seedbank.cz/produkty/kalashnikov-seeds-cbd-cake-feminized

Siberian Harlequin https://www.seedbank.cz/produkty/kalashnikov-seeds-siberian-harlequin-feminized

Kuban Doctor https://www.seedbank.cz/produkty/kalashnikov-seeds-kuban-doctor-feminized

Katyusha https://www.seedbank.cz/produkty/kalashnikov-seeds-katyusha-feminized

Boy Scout Cookies https://www.seedbank.cz/produkty/kalashnikov-seeds-boy-scout-cookies-feminized

FastBuds
Sleva platí do vydání zásob. 

Smoothie Auto https://www.seedbank.cz/produkty/fast-buds-smoothie-auto-feminized-autoflowering

CBD Crack Auto https://www.seedbank.cz/produkty/fast-buds-cbd-crack-auto-feminized-autoflowering

Rhino Ryder Auto https://www.seedbank.cz/produkty/fast-buds-rhino-ryder-auto-feminized-autoflowering

 

T.H.Seeds
Sleva platí do vydání zásob. 

LA S.A.G.E. CBD https://www.seedbank.cz/produkty/t.h.-seeds-la-s.a.g.e.-cbd-feminized

Citron Givré https://www.seedbank.cz/produkty/t.h.-seeds-citron-givre-feminized

Akorn https://www.seedbank.cz/produkty/t.h.-seeds-akorn-feminized

Roof 95 https://www.seedbank.cz/produkty/t.h.-seeds-roof-95-feminized

Burmese Kush https://www.seedbank.cz/produkty/t.h.-seeds-burmese-kush-feminized

Auto MK Ultra Kush https://www.seedbank.cz/produkty/t.h.-seeds-auto-mk-ultra-kush-feminized-autoflowering


Sensi Seeds
Sleva platí do vydání zásob. 

Himalayan CBD https://www.seedbank.cz/produkty/sensi-seeds-himalayan-cbd-feminized
 
Satin Black Domina CBD https://www.seedbank.cz/produkty/sensi-seeds-satin-black-domina-cbd-feminized
 
Black Harlequin CBD https://www.seedbank.cz/produkty/sensi-seeds-black-harlequin-cbd-feminized
 
Alpine Delight CBD Auto https://www.seedbank.cz/produkty/sensi-seeds-alpine-delight-cbd-auto-feminized-autoflowering
 
Cobalt Haze https://www.seedbank.cz/produkty/sensi-seeds-cobalt-haze-feminized
 
Blue Bullet Auto https://www.seedbank.cz/produkty/sensi-seeds-blue-bullet-auto-feminized-autoflowering
 
Durban https://www.seedbank.cz/produkty/sensi-seeds-durban-feminized
 
Jack Flash 5 https://www.seedbank.cz/produkty/sensi-seeds-jack-flash-5-feminized


Paradise Seeds
Sleva platí do vydání zásob.  

Original White Widow https://www.seedbank.cz/produkty/paradise-seeds-original-white-widow-feminized

White Berry https://www.seedbank.cz/produkty/paradise-seeds-white-berry-feminized

Space Cookies https://www.seedbank.cz/produkty/paradise-seeds-space-cookies-feminized

Auto Acid https://www.seedbank.cz/produkty/paradise-seeds-auto-acid-feminized-autoflowering

Icecream https://www.seedbank.cz/produkty/paradise-seeds-icecream-feminized


Dinafem
Sleva platí do vydání zásob.  

Industrial Plant Auto CBD https://www.seedbank.cz/produkty/dinafem-industrial-plant-autoflowering-cbd-feminized-autoflowering

Haze Auto CBD https://www.seedbank.cz/produkty/dinafem-haze-autoflowering-cbd-feminized-autoflowering

Blue Thai https://www.seedbank.cz/produkty/dinafem-blue-thai-feminized

Dinamex https://www.seedbank.cz/produkty/dinafem-dinamex-feminized

Quick Gorilla https://www.seedbank.cz/produkty/dinafem-quick-gorilla-feminized

Gorilla CBD https://www.seedbank.cz/produkty/dinafem-gorilla-cbd-feminized


Holy Seeds Bank
Sleva platí do vydání zásob.  

Kompletní sortiment pylů https://www.seedbank.cz/kategorie/pyly


Buddha Seeds
Sleva platí do vydání zásob.  

Vesta Auto https://www.seedbank.cz/produkty/buddha-seeds-vesta-auto-feminized-autoflowering

Calamity Jane Auto https://www.seedbank.cz/produkty/buddha-seeds-calamity-jane-auto-feminized-autoflowering

Morpheus https://www.seedbank.cz/produkty/buddha-seeds-morpheus-feminized


CBD Crew
Sleva platí do vydání zásob.  

Indica Mix https://www.seedbank.cz/produkty/cbd-crew-cbd-indica-mix-feminized

Mango Haze https://www.seedbank.cz/produkty/cbd-crew-cbd-mango-haze-feminized

Yummy https://www.seedbank.cz/produkty/cbd-crew-cbd-yummy-feminized


Mr. Nice
Sleva platí do vydání zásob. 

The Doors - NL5Hz x Haze AC regular https://www.seedbank.cz/produkty/mr.-nice-seeds-the-doors-nl5hz-x-haze-ac-regular

G13 x Widow regular https://www.seedbank.cz/produkty/mr.-nice-seeds-g13-x-widow-regular

Super Silver Haze regular https://www.seedbank.cz/produkty/mr.-nice-seeds-super-silver-haze-regular

NL5 x Haze/Skunk (N.H.S.) regular https://www.seedbank.cz/produkty/mr.-nice-seeds-nl5-x-haze-skunk-n.h.s-regular


Seedstockers
Sleva platí do vydání zásob. 

Sticky Fingers https://www.seedbank.cz/produkty/seedstockers-sticky-fingers-feminized

Nicole Cream https://www.seedbank.cz/produkty/seedstockers-nicole-cream-feminized

Girl Scout Cookies Auto https://www.seedbank.cz/produkty/seedstockers-girl-scout-cookies-auto-feminized-autoflowering

Frizzy Kush https://www.seedbank.cz/produkty/seedstockers-frizzy-kush-feminized

Cookies and Cream https://www.seedbank.cz/produkty/seedstockers-cookies-and-cream-feminized

Maple Sherbet x Pre ´89 Skunk https://www.seedbank.cz/produkty/seedstockers-maple-sherbet-x-pre-89-skunk-feminized VYPRODÁNO 


Fairseeds
Sleva platí do vydání zásob.  

Gelato https://www.seedbank.cz/produkty/fair-seeds-gelato-feminized

Chemdog 4 https://www.seedbank.cz/produkty/fair-seeds-chemdog-4-feminized

Budmint https://www.seedbank.cz/produkty/fair-seeds-budmint-feminized

GMO https://www.seedbank.cz/produkty/fair-seeds-gmo-garlic-mint-og-feminized

Dos-I-Dos https://www.seedbank.cz/produkty/fair-seeds-dos-i-dos-feminized

Tangie https://www.seedbank.cz/produkty/fair-seeds-tangie-feminized

Auto Blue Hash https://www.seedbank.cz/produkty/fair-seeds-auto-blue-hash-feminized-autoflowering

Auto Sweet Dwarf https://www.seedbank.cz/produkty/fair-seeds-auto-sweet-dwarf-feminized-autoflowering

Auto Moby Orka https://www.seedbank.cz/produkty/fair-seeds-auto-moby-orka-feminized-autoflowering

Auto Cream Candy https://www.seedbank.cz/produkty/fair-seeds-auto-cream-candy-feminized-autoflowering


Sweet Seeds
Sleva platí do vydání zásob.  

Auto Red Poison https://www.seedbank.cz/produkty/sweet-seeds-auto-red-poison-feminized-autoflowering VYPRODÁNO 

Auto Jack 47 https://www.seedbank.cz/produkty/sweet-seeds-auto-jack-47-feminized-autoflowering VYPRODÁNO 

Kompletní sortiment zboží https://www.seedbank.cz/kategorie/sweet-seeds


Sumo Seeds
Sleva platí do vydání zásob.  

Pomelo Pine https://www.seedbank.cz/produkty/sumo-seeds-pommelo-pine-feminized

Crimson Skunk https://www.seedbank.cz/produkty/sumo-seeds-crimson-skunk-feminized

Maroc Rouge https://www.seedbank.cz/produkty/sumo-seeds-maroc-rouge-feminized

Violet´s Wonder https://www.seedbank.cz/produkty/sumo-seeds-violet-s-wonder-feminized