O nás

Semena konopí zdarma - Vyber si 3 balení, nejlevnější neplatíš! Semenářství Praha Smíchov a Žižkov, eshop.

Semena konopí, tropických rostlin, osivo - semenářství Seedbank.cz

Semenářství Seedbank.cz tvoří dvě kamenné prodejny s online prodejem semen konopí a semínek tropických rostlin nebo jiného ovoce, zeleniny, bylin a keřů. Nabízíme rozsáhlý výběr semen od předních světových i lokálních značek. Poskytujeme komplexní výběr z rozličných tuzemských i exotických rostlinných druhů. Nestíháte přes týden, nevěříte eshopu?

Stavte se v sobotu na Smíchově, máme od 10 do 16 hodin!

Smíchovský obchod sídlí ve snadno dostupné lokalitě nedaleko lanovky na Petřínskou rozhlednu na adrese Újezd 15, Praha 5. Žižkovskou prodejnu zas najdete v proslulé Bořivojově ulici č.91, nedaleko televizní věže a pouze pět minut od tramvajových zastávek Lipanská nebo Husinecká.

Hledáte indoor a outdoor semena konopí od Dinafem Seeds, Dutch Passion Seeds, Humboldt Seeds, DNA Genetics, Green House Seeds, Growshop Seeds, Hy-Pro Seeds, Mr. Nice Seeds, Panacea Medical Seeds, Paradise Seeds, Royal Queen Seeds, Sensi Seeds, Buddha Seeds, Barney's Farm Seeds, Sumo Seeds, Sweet Seeds, T.H. Seeds nebo Fair Seeds? Nejlevnější semena jsou ty od Seedstockers. Široká nabídka regular nebo feminizovaných semen konopí. Součástí nabídky také samonakvétací semena (autoflowering).

Nejen semena konopí

Naše semenářství Seedbank.cz (obchod a eshop) má v nabídce rovněž bezpočet zajímavých semen tropických rostlin a exotického ovoce. Ultra pálivé chilli papričky mnoha druhů, bylinky, zelenina, okrasné rostliny, semena na klíčení. Pokud dáváte přednost tuzemským rostlinám, plodinám či bylinkám, nabízíme semena těch nejpopulárnějších tuzemských druhů a odrůd rajčat, salátů, paprik apod. Všechna semínka zeleniny, ovoce a ovocných keřů jsou vhodná pro pěstování indoor a outdoor, v půdě i substrátu. Zajímavostí je tráva pro mazlíčky.

Kromě tohoto sortimentu najdete v naší nabídce značkový textil - originální trička, mikiny nebo čepice od Sensi Seeds, Dutch Passion nebo Fair Seeds.

Dále u nás najdete CBD oleje Fénixovy kapky, Sensi Seeds nebo Royal Queen Seeds nebo konopnou kosmetiku.
Zveme Vás na návštěvu naší
kamenné prodejny na Újezdě v centru Prahy. Věříme, že si k nám v brzké době najdete cestu a nepochybujeme, že budete s naší rozsáhlou nabídkou konopných semen, semínek tropických rostlin a osiva nadmíru spokojeni.

Semenářství, kamenná prodejna s osivem zeleniny a užitkových plodin

Jsme také přesvědčeni, že atraktivní lokalita našeho specializovaného obchodu na Újezdě v blízkosti Petřína přispěje k příjemnému nákupu konopných i tropických semen. Přijďte nás rozhodně navštívit a seznámit se s bohatým sortimentem od nejkvalitnějších semenných bank z celého světa.

Na Smíchově máme otevřeno od pondělka do pátku, od desíti do šesti hodin. V sobotu pak od desíti do čtyř hodin odpoledne. Na Žižkově pouze v pracovní dny od 10:00 do 18:00.

Online prodej semen konopí a exotických rostlin

Pokud už víte, která konkrétní semínka potřebujete, můžete objednávat prostřednictvím e-shopu. Vyhledávat můžete dle značek a semenných bank nebo pomocí vyhledávacího nástroje vpravo nad horní lištou. Nákup je jednoduchý, rychlý a přehledný. Zboží zasíláme v pracovních dnech do 24 hodin.

Prodej chilli sazenic

Aktuálně NENABÍZÍME k prodeji sazenice chilli papriček Jalapeňo, Fresno Supreme, Tabasco. Vyčkejte, budou!

Semínka konopí zdarma?

Nezapomeňte, že u nás neustále platí jedinečná akce 2+1 semena konopí zdarma - Vyberte si tři různá balení semen konopí a to nejlevnější neplatíte, máte ho zadarmo! Nulová cena nejlevnějšího balení se automaticky načítá při uzavření objednávky. Akce neplatí pro nekonopná semínka.

Sobotní prodej 10:00 - 16:00! (pouze na prodejně Smíchov!)

Otevřeno mezi desátou ranní a čtvrtou odpolední hodinou. Nestíháte v týdnu? Přijďte si nakoupit v sobotu!


Sídlo společnosti:   SeedB s.r.o
 
Krásova 1027/9
130 00 - Praha 3
 
IČ:  02243598
DIČ:  CZ02243598
 
Adresa provozovny:  
 
Újezd 15
150 00 - Praha 5
 
Telefon:   +420 733 698 833
Email:    info@seedbank.cz,
Email:    seedbankcz@gmail.com 
 
Otevírací doba PRODEJNA SMÍCHOV:  Po - Pá:  10:00 - 18:00 / So: 10:00-16:00


Adresa provozovny 2 - odběrné místo Žižkov

Bořivojova 91
130 00 -  Praha 3

Telefon:  +420 733 509 218
Email:      zizkov@seedbank.cz

Otevírací doba PRODEJNA ŽIŽKOV: 
Po - Pá:  10:00 - 18:00