Soutěž s námi o zájezd CALI TRIP

Ethos Genetics

Ethos genetics je inovativní seedbanka se sídlem v Denveru, USA, která nabízí jak feminizovaná tak i regulární semena. Collin Gordon založil a rozjel tuto banku ve spolupráci s jeho partou profesionálních šlechtitelů produkujících kvalitní hybridy, které dominují ve všech nabízených genetikách.

            Využívají pokrokové metody pro produkci feminizovaných semen, které jsou označovány jako Alpha Seeds. Taková semena jsou produkována bez vystavení rostlin stresu, což minimalizuje riziko hermafroditismu. Nabízejí jen ty nejkvalitnější modely, které jsou před uvedením na trh podrobeni testům na přísným testům stability a odolnosti.

            Vždy stejná chuť, aroma, produkce, potence a účinky jsou jejich hlavní prioritou. Zaměřují se tedy na kvalitní stabilizaci jejich genetik, aby mohli zaručit vysoký standard i v případě semen. Většina jejich hybridů je tedy jednou nebo i několikrát podrobena backcrossu.

Prezentují velmi rozmanitý katalog účinných a delikátních modelů, které vyhráli několik ocenění v různých soutěžích a získali si mezinárodní reputaci. Mezi nejproslulejší patří Mandarin Sunset, který je populárním genetickým základem, a Mandarin Cookies, jenž označován jako vlajková loď Ethosu.

            ETHOS nabízí široké spektrum unikátních genetik. Na výběr máte jak indiky tak sativy a rozmanitou paletu všech možných chutí. Většina obsahuje 2x více terpenů než je evropský standard a některé dosahují obsahu kanabinoidů až 35%. Pokud hledáte exkluzivitu, ETHOS je ta správná cesta.

Nejprodávanější

ColinOG
 
od 1 772,52 Kč
OGDLuxBx3
 
2 785,40 Kč
CitraFlo
 
2 785,40 Kč
Booberry
 
od 1 772,52 Kč
XXX 1
 
1 772,52 Kč
Shawty
 
od 1 772,52 Kč
Ethos Apex F1
 
1 430 Kč
Stránka 1 z 3 - 64 položek celkem
OGDLuxBx3
1 430 Kč
EG-ODB-8
10thPlanet EG-10PR-5
BananaDaddy EG-BDR-5
BigDetroitEnergy EG-BDER-5
CandyStoreR1 EG-CSR-5
ColinOG
+ další
EG-COR-5
EndGameR2 EG-EGR-5
EthosApex EG-EAP-5
FantaSea Web EG-FSR-5
Nahoru
Další produkty
Diskrétní balení
Diskrétní balení
Odesíláme týž den
Odesíláme týž den
Profesionální podpora
Profesionální podpora
ZDARMA nad 3000Kč
ZDARMA nad 3000Kč