Soutěž s námi o zájezd CALI TRIP

Novinky

Soutěž CALI TRIP

Soutěž CALI TRIP

🌟 Ahoj všichni🌟

Po vynucené covidové pauze,  se vracíme ve velkém stylu s naší bombastickou soutěží CALI TRIP!  Jo, čteš správně! Máš jedinečnou šanci vyrazit na úžasný výlet do srdce konopné kultury – do Kalifornie!

🚀 Jak do toho skočit? Super easy! Za každých utracených 500 Kč na našem eshopu dostaneš jeden los, který tě může katapultovat přímo na západní pobřeží USA. A když nakoupíš produkty od HUMBOLDT Seeds Company, budeš mít hned dvojnásobnou šanci, protože ti za každých 500 Kč přistanou dva losy místo jednoho!

🌴 Inspirovat můžete z minula! Jestli si pamatuješ, minule jsme poslali šťastné výherce na Expedici Jamajka. Tentokrát to bude stejně epický, protože kdo by nechtěl strávit pár dní v slunné Kalifornii?

📅 Pečlivě si zaznač do kalendáře:

 • Soutěž trvá do: 15.8.2024
 • Losování je naplánované na: 17.8.2024
 • Trip: Polovina září 2024, takže máš dost času se připravit na dobrodružství!

Nezapomeň, že každý nákup je nová šance vyhrát. Víc nakoupíš, víc losů máš, a tím větší je šance, že se podíváš na to slunce a ty pláže osobně! Tak na co ještě čekáš? Prohlížej, vybírej a nakupuj, ať můžeš zažít tu pravou kalifornskou pohodu s námi!

 

 

 

Pravidla soutěže

**§1 Organizátor**

 1. Spolupořadatelem soutěže "Cali Trip" je firma SeedB s.r.o.
 2. Soutěž se koná na internetové stránce www.seedbank.cz a v kamenných prodejnách 1) Seedbank.cz Újezd 15, Praha 5, 150 00 a 2) Bořivojova 91, Praha 3, 130 00

**§2 Podmínky účasti**

 1. Soutěž je určena výhradně pro maloobchodní zákazníky, kteří jsou fyzické osoby starší 18 let.
 2. Účastníci musí splňovat podmínky pro vstup do USA, včetně získání povolení ESTA ke vstupu do USA.

**§3 Pravidla pro získání losů**

 1. Za každých utracených 500 Kč získá účastník jeden los.
 2. Minimální hodnota nákupu pro vstup do soutěže je 500 Kč.
 3. Do částky se nepočítají poplatky za dopravu nebo dobírku, případně další jiné poplatky.
 4. Za nákup produktů značky Humboldt Seeds Company se hodnota nákupu zdvojnásobí pro účely počítání losů. Například nakoupíte-li produkty Humboldt Seeds Company v hodnotě 1000 Kč, hodnota se zdvojnásobí na 2000 Kč, což odpovídá čtyřem losům (2000 Kč / 500 Kč za los). V případě kombinovaného nákupu, kdy zákazník nakoupí produkty Humboldt Seeds Company společně s jiným zbožím, se hodnoty sčítají po zdvojnásobení hodnoty produktů Humboldt Seeds Company. Například nákup jiného zboží za 500 Kč a Humboldt Seeds Company za 1000 Kč (které se zdvojnásobí na 2000 Kč) vám zajistí celkem pět losů (2500 Kč / 500 Kč).
 5. Losy jsou zasílány na e-mail uvedený účastníkem při nákupu na e-shopu nebo v kamenné prodejně a to do 10 dnů od provedení nákupu

**§4 Vylosování vítěze**

 1. Vylosování vítěze se uskuteční 17. srpna 2024 na festivalu Starák.

**§5 Notifikace výherce a převzetí ceny**

 1. Výherce bude kontaktován organizátorem prostřednictvím e-mailu, který uvedl v objednávce nebo při osobním nákupu.
 2. Výherce musí potvrdit převzetí ceny do 48 hodin od oznámení. Nepotvrdí-li výherce v dané lhůtě, bude kontaktován náhradní výherce (ten bude též vylosován na festivalu Starák ve stejný den).

**§6 Popis hlavní ceny**

 1. Hlavní cenou je zájezd do USA, Kalifornie, který zahrnuje zpáteční letenku, ubytování a program zahrnující návštěvy Humboldt Seeds Company a vstupy do národních parků a další atrakce.

**§7 Práva k audiovizuálnímu materiálu**

 1. Účastník soutěže jakožto případný výherce souhlasí s audio, video a foto dokumentací své osoby během výletu a dává souhlas k jejich volnému použití všem zúčastněným partnerům, včetně marketingových a propagačních akcí.

**§8 Další podmínky**

 1. Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel, termínů nebo na zrušení soutěže z důvodů vyšší moci nebo nedostatečného počtu účastníků.
 2. Účastí v soutěži účastník vyjadřuje souhlas s těmito pravidly a potvrzuje, že souhlasí se zpracováním svých osobních údajů pro účely této soutěže.
 3. Výhra není právně vymahatelná a nelze ji vyměnit za peněžní ekvivalent nebo jiné zboží.