Paradise Seeds x Compound Genetics, La Llorona, Black Amber Collection, feminized, 3ks
La Llorona je strain z genetiky Devil Driver x Black Amber se sladkým, jemně květinovým a lehce gasovým profilem. Nabízí dobu květu 8–9 týdnů, střední výnos a elegantní aroma s tóny Sweet Perfume, Floral and Gassy. Vyniká pevnou strukturou, uniformním stackingem a hustými květy s dobrou vrstvou trichomů.
_de_cs.png?61efeb0f)
_de_cs.png?61efed32)
_de_cs.png?61efe8cd)
La Llorona spojuje genetiku Devil Driver x Black Amber a přináší sladký profil s jemnými květinovými tóny a lehkým, elegantním závěrem. Aroma je delikátní, ale výrazné tam, kde má být, s nádechem gasu v pozadí.
Většina fenotypů se přiklání ke straně Devil Driver, což se projevuje pevnou strukturou, úzkými rozestupy internodií a uniformním stackingem. Odrůda nabízí střední výnos, dobu květu 8–9 týdnů a profil Sweet Perfume, Floral and Gassy.
Květy jsou husté, mají dobrý poměr květů vůči listům, solidní potenciál zbarvení a výraznou vrstvu trichomů. La Llorona je vhodná volba pro ty, kdo hledají sladce květinový strain s jemným gasovým dozvukem.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
