Buddha Seeds

Buddha Seeds je španělská společnost s více než 15letými zkušenostmi s výrobou semen konopí. Banka Buddha Seeds se zaměřuje na genetické zlepšování, tak aby produkovala a udržovala své odrůdy na předních pozicích na trhu.

U každé odrůdy je potřeba hodně tvrdé práce při výběru a stabilizaci genetických vlastností a důkladné kontrole kvality od klíčení až po sklizeň, aby byl zajištěn úspěch. Tato tvrdá práce jim získala respekt a důvěru tisíců pěstitelů po celém světě. Ve skutečnosti mnoho odrůd na dnešním trhu pochází z prvních semen této semenné bany. To vše získalo Buddha Seeds celosvětové uznání jako prvotřídní semenná banka.

Morpheus fem. | 5semen.cz

Tým Buddha Seeds se skládá z agronomů a biotechnologů, kteří používají nejsofistikovanější technologii, jako je plynová chromatografie a genetické sekvenování, k analýze rostlin na úrovni genotypu i fenotypu. Vyvinuli úžasnou metodu, která umožňuje charakterizaci genů kódujících enzymy odpovědné za syntézu kanabinoidů.

Vysoce kvalitní inovace - V Buddha Seeds jsou hrdí na to, že mají jedno z nejlepších výzkumných oddělení v Evropě. Využití nejmodernějších technik, jako jsou: selekce za pomoci molekulárně genetických markerů, analýza kanabinoidů a terpenů plynovou chromatografií s plamenovým ionizačním detektorem, vývoj, propagace a udržování svojí genetiky a izolace a charakterizace polyploidních jedinců. Jejich cílem je jediná věc - nabídnout pěstitelům konopí rostliny, které rostou silně a produkují vysokou hladinu kanabinoidů.

Buddha Seeds je jednou z předních španělských seedbank, která věnuje zvláštní pozornost vývoji autoflowering odrůd. Jejich nejprodávanějším strainem je bezesporu Magnum, který je zároveň jednou z nejvýnosnějších autofloweringových odrůd na trhu. Mezi velmi oblíbené strainy se řadí rovněž Purple Kush, Syrup, Kraken nebo Morpheus.

V posledních letech byla nabídka rozšířena o dvě nové řady - Classics a USA collection. Řada klasických genetik nabízí osvědčené legendy jako Critical, Diesel, White Widow nebo Amnesia a to jak v autoflowering, tak i ve feminizované verzi. V rámci řady genetik z USA pak můžete vyzkoušet nové chutí nabité hybridy jako DOSI2Wedding Cheesecake, Auto Gorila nebo Auto Tangie

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 37 položek celkem
+ další
Kód: BSC-SK-3
+ další
Kód: BSC-CR-3
+ další
Kód: BSC-DI-3
Buddha Seeds Red Dwarf, feminizovaná autoflowering
+ další
Kód: BS-RDF-3
+ další
Kód: BSC-AM-3
Buddha Seeds Syrup, feminizovaná autoflowering
+ další
Kód: BS-SF-3
+ další
Kód: BS-BPK-3
+ další
Kód: BS-D-3
Buddha Seeds Magnum, feminizovaná autoflowering
+ další
Kód: BS-MGF-3
Buddha Seeds Medikit, feminizovaná
+ další
Kód: BS-MED-3
Buddha Seeds Morpheus, feminizovaná
+ další
Kód: BS-MO-3
Buddha Seeds Deimos, feminizovaná autoflowering
+ další
Kód: BS-DF-3
Buddha Seeds Kraken, feminizovaná
+ další
Kód: BS-KF-3
Buddha Seeds Pulsar, feminizovaná
+ další
Kód: BS-PF-3
Nahoru
Další produkty
Diskrétní balení
Diskrétní balení
Odesíláme týž den
Odesíláme týž den
Profesionální podpora
Profesionální podpora
ZDARMA nad 3000Kč
ZDARMA nad 3000Kč

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení